Imprezy prywatne, firmowe w Casa de la Musica

imprezy firmowe wrocław

CASA DE LA MUSICA - kawałek Kuby w sercu Wrocławia

Wzorowany na styl kubańskich cigar clubów lat 20. i 30. ubiegłego stulecia klub Casa de la Musica stwarza niepowtarzalny, oryginalny klimat dla wszystkich miłośników karaibskich i latynoamerykańskich rytmów, kubańskich cygar i wyśmienitych tropikalnych drinków. Nasi goście bawią się w rytm latynoskich brzmień granych przez kubańskich dj-ów, a salsy uczyć się mogą od najlepszych kubańskich instruktorów tańca.

Co nas wyróżnia

  • Lokalizacja (Rynek)
  • Niebanalne, oryginalne, stylowe wnętrza
  • Wyjątkowa atmosfera kubańskiej fiesty
  • Ogromny wybór rumów i innych alkoholi; pyszne, egzotyczne drinki i koktajle - przygotowywane według autorskich, oryginalnych receptur
  • Dwie sale, na dwóch poziomach lokalu mogące łącznie pomieścić do 200 osób
  • Dwa parkiety na dwóch poziomach lokalu
  • Kubańscy dj-e i animatorzy
  • Możliwość zamówienia cateringu - dostosowanego do Państwa oczekiwań
imprezy prywatne wrocław
Zorganizuj imprezę firmową w Casa de la Musica!
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.
3 sale wspaniałej zabawy!

Sala na poziomie 0 to przede wszystkim wspaniały bar inspirowany jedną z najbardziej znanych hawańskich restauracji – El Floridita.

Sala taneczna na poziomie -1 - to doskonałe miejsce na organizację imprez tanecznych, spotkań firmowych i biznesowych, a także koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Ogródek Casa de la Musica w okresie letnim to tętniące życiem miejsce, gdzie można złapać oddech przed dalszą fiestą taneczną, wypalić aromatyczne oryginalne, kubańskie cygaro i zamówić jeden z dos

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji: spotkań biznesowych,imprez firmowych, szkoleń, konferencji oraz bankietów.

Zadzwoń +48 691 735 406
eventy@casadelamusica.pl

Zapraszamy

Rynek Ratusz 11/12
50-106 Wrocław

REZERWACJE – system EMENAGO

MASZ PYTANIE:

zadzwoń +48 661 970 337
lub napisz casa@casadelamusica.pl
(najłatwiej nas złapać po 15:00 ;)
IMPREZY ZAMKNIĘTE

Zadzwoń +48 691 735 406
eventy@casadelamusica.pl