10 urodziny klubu Casa de la Musica

Mija już 10 (!) lat, od kiedy na wrocławskim Rynku działa klub kubański Casa de la Musica.

To miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju - otwarte w 2008 roku, jako pierwszy klub we Wrocławiu w stylu przedrewolucyjnej Kuby, bardzo szybko zyskało rzeszę stałych bywalców.
Codziennie w klubie można bawić się przy latynoskich brzmieniach, granych przez kubańskich dj-ów, w każdy weekend odbywają się animacje taneczne, prowadzone przez instruktorów z Torres Art Studio. W tygodniu można też wziąć udział w bezpłatnych lekcjach hiszpańskiego lub uczyć się podstaw salsy.

Klub organizuje też szereg imprez w ciągu roku - takich jak choćby muzyczne pojedynki kubańskich wokalistów, czy tez Rhythm by Night - imprezę, która jest wyjątkowym połączeniem niezwykłych wokalnych umiejętności Juan Carlosa Hechavarria i wspaniałego bębniarskiego kunsztu Jose Torresa.

Świętowanie tegorocznych, okrągłych urodzin klubu zbiegło się z wyjątkową datą - 60 urodzinami, które we wrześniu obchodzić będzie Jose Torres, będący od początku istnienia klubu jest jego Padrinio (ojcem chrzestnym). W tym roku mija też 40 lat pobytu tego wyjątkowego artysty w Polsce!

W weekend 31 sierpnia - 2 września odbędzie się więc prawdziwa, kubańska fiesta!

W piątek i sobotę dla wszystkich gości przygotowano animacje taneczne, a kubańscy dj-e grać będą przez całą noc największe latynoskie hity.
Na niedzielę  przygotowano uroczyste zakończenie wakacyjnego cyklu Playa Cubana - czyli animacji tanecznych, w których wziąć udział mogą całe rodziny. Wieczorem goście bawić się będą w kubańskich rytmach, a organizatorzy zapraszają też na tort urodzinowy!